Fotobudka 360 z czerwonym dywanem złotymi słupkami monitorem wyświetlającym filmy

Fotobudka 360 – cena, możliwości, na jaką okazję?

Dużo osób zainteresowanych wynajmem fotobudki 360 zastanawia się nad wieloma kwestiami związanymi min. z atrakcyjnością tego typu usługi, ceną oraz czy będzie ona odpowiednia do danej okoliczności. 

W poniższych akapitach szczegółowo opisaliśmy na co warto zwrócić uwagę wynajmując fotobudkę 360 min. cena wynajmu, a zakres usługi; możliwości fotobudek w tym czy fotobudka fotobudce równa? na jakie imprezy w szczególności warto zainteresować się tego typu atrakcją.

Cena Wynajmu Fotobudki 360

Cena wynajmu waha się od 1000 zł do 2000 zł w zależności o wybranego pakietu i możliwości fotobudki. Czy można znaleźć tańszą ofertę? Na pewno, ale warto sobie zadać pytanie co składa się na cenę tej oferty i dlaczego jest ona tańsza.

Jeżeli porównujemy dwie różne oferty np. wynajem za 800 zł / 2h oraz wynajem za 1000 zł / 2h od dwóch różnych firm doczytajmy informacje, lub zapytajmy obu firm o:

  1. Jakiej średnicy jest platforma na której obraca się ramie? Dużo firm posiada platformę 80-90cm pomieści ona maksymalnie do 3 szczupłych osób. Platformy o średnicy 100cm oraz maksymalnej 120cm pomieszczą 4-5 osób. Różnica ma znaczenie przy imprezie rodzinnej typu urodziny, wesele, jubileusz. Przy imprezach otwartych takich jak targi, może mieć to mniejsze znaczenie.
  2. Jakim smartphonem są nagrywane filmiki? Dużo firm oferuje starsze wersje smartphonów marki Apple, zazwyczaj są to Iphone 11/12/13, firmy taka jak nasza nagrywa filmiki za pomocą Iphone 14. Jest to obecnie najlepszy sprzęt na rynku. Dzięki czemu gwarancja jakości filmów jest znacznie wyższa, niżeli w przypadku starszych modeli.
  3. Ekran wyświetlający filmy w trybie live view. Ta opcja jest rzadko spotykana. Naszym zdaniem jest to jeden z najbardziej istotnych elementów podczas trwania wydarzenia. Dzięki niemu uczestnicy zabawy są jeszcze bardziej rozluźnieni, a widząc wyświetlane filmiki otrzymują informację o co w tym wszystkim dokładnie chodzi.

Przedstawiliśmy 3 kluczowe elementy, które wpływają na cenę wynajmu fotobudki. Z takich dodatkowych rzeczy to jest ilość animatorów do obsługi sprzętu, dojazd do miejsca, gadżety (więcej na ten temat poniżej), termin wykonania usługi (dla przykładu cena wynajmu w sylwestra jest wyższa).

 
 

Możliwości fotobudki 360

Wiele osób słysząc pierwszy raz o fotobudce 360 zastanawia się, czym tak właściwie jest owa fotobudka360? Czy to taka sama budka do robienia zdjęć tylko z możliwością obracania aparatu w dowolnym kierunku? czy mamy tło i możemy zasłonić się kotarami do sesji?
Pierwsze skojarzenie właśnie takie jest, jednakże fotobudka 360 nie ma nic wspólnego z wszystkim dobrze znaną klasyczną fotobudką.

Pierwsza i najważniejsza różnica jest taka, że foto budka 360 nagrywa filmiki. Sprzęt swoją nazwę wziął od klasycznej budki ze względu na wzór atrakcji jaką jest i pamiątki jaką po sobie pozostawia.

Druga różnica to całokształt. Cały wygląd, koncepcja fotobudki360 oraz możliwości są inne niż w przypadku fotobudki czy fotolustra. Fotobudka 360 to masa dodatków w postaci czerwonego dywanu; złotych słupków ze sznurami; ekranu wyświetlającego nagrywane filmy; przesyłania filmów za pomocą aplikacji; możliwość spersonalizowania filmów; gadżety typu money gun, bańki czy nawet wytwornica dymu; doświetlające lampy studyjne.

Gadżety do fotobudki 360 różnią się od tych gadżetów do klasycznej budki. Money gun to taki must have dzięki któremu strzelamy zabawkowymi pieniędzmi do nagrywającej nas kamery. Podobnie jest z pistoletem na bańki, robi on naprawdę super robotę! Wytwornica dymu to nasz autorski dodatek, dzięki któremu filmy wychodzą po prostu prze ko za cko 🙂

Możliwości fotobudki to również dobra impreza! Stoimy na platformie, na której możemy wyginać śmiało ciało w rytm muzyki, którą puszczamy z głośniczka. Na samych filmach nie będzie jej słychać, zastępujemy ją odpowiednim podkładem muzycznym, który dostosowany jest również do danej okoliczności, czy też charakteru imprezy.

Funkcje i funkcjonalność lepsza niż w zwykłej fotobudce

Naszym zdaniem tak. Jest to znacznie nowszy sprzęt, bardziej unikatowy. Spectrum możliwości jest dużo szersze niż w klasyku. Tak jak wyżej opisaliśmy, nowsze i ciekawsze są nawet gadżety. Koncepcja się nie zmieniła, jest atrakcja, jest pamiątka. Zmienił się natomiast styl i nośnik danych w postaci filmów, dlatego uważamy, że aktualnie warto zainteresować się tego typu sprzętem na swoje wydarzenie. O jakich wydarzeniach mowa?

Na jaką okazję foto budka 360?

Obrotowa budka sprawdzi się na każdym evencie. Świetnie sprawdzi się na urodzinach, weselu, komunii czy jubileuszu gdzie goście bardzo dobrze się znają.
Nie może jej zabraknąć podczas imprez firmowych, gdzie goście mają okazję się ze sobą zintegrować.
Podczas targów jest to świetna okazja do promocji naszej firmy, która przykuwa uwagę i zachęca do czynnego brania udziału w zabawie. Dodatkowo możemy obrandować podstawę fotobudki swoim logiem. Podobnie jest z personalizacją filmów. Możemy dodać nakładę z logo, nazwą firmy, naszymi imionami, datą, itd.
 
Jeżeli nie jesteśmy przekonani co do atrakcyjności fotobudki 360 lub też mamy dużo pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.
Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i wspólnie dobrać odpowiedni pakiet i działania, tak żeby wasza impreza zapadła w pamięć wszystkim gościom, którzy się na niej znajdą.
 

Zapraszam na naszą stronę www.foto-budka-360.pl

1 thoughts on “Fotobudka 360 – cena, możliwości, na jaką okazję?”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *